Forum Klanu GROT
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum Klanu GROT

Grupa Reagowania Operacyjno Taktycznego

IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Nowa praca , nowe miejsce

Go down 
AutorWiadomość
aktywista

Liczba postów : 22

Nowa praca , nowe miejsce Empty
PisanieTemat: Nowa praca , nowe miejsce   Nowa praca , nowe miejsce Icon_minitimeWto Wrz 04, 2012 11:06 am

Z uwagi na mój awans oraz zmianę oddziału SEO na Wrocławski prócz firmowego ipada nie mam tu obecnie sprzętu do pogrywania w BF-a . Na weekendy będę tylko zjeżdzał do Łodzi gdzie będę miał możliwość trochę pobyć z wami.

Dlatego na chwile obecną zawieszam swoją aktywność w teamie 01.09.2012 - ?? ?? ????

Może z czasem ściągnę tutaj stacjonarkę

Trzymajcie się ciepło
Powrót do góry Go down
Bartuc

Bartuc

Liczba postów : 25

PisanieTemat: Re: Nowa praca , nowe miejsce   Nowa praca , nowe miejsce Icon_minitimeWto Wrz 04, 2012 8:45 pm

Wrocław ? Chodź chlać Very Happy Na chuj sam bedziesz siedział. Na moim sprzecie pogramy ;d
Powrót do góry Go down
aktywista

Liczba postów : 22

PisanieTemat: Re: Nowa praca , nowe miejsce   Nowa praca , nowe miejsce Icon_minitimeSro Wrz 05, 2012 7:50 pm

Picie też tu mam i współlokatora Razz

Ale można się zgadać jakoś w tygodniu Smile a być może w weekend ściągnę tu auto i kompa
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Baron   Nowa praca , nowe miejsce Icon_minitimeSro Wrz 05, 2012 9:12 pm

jak koło wrocka TO JA TEŻ SIĘ PISZĘ NA IMPREZKĘ !!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nowa praca , nowe miejsce   Nowa praca , nowe miejsce Icon_minitime

Powrót do góry Go down

Nowa praca , nowe miejsce
Powrót do góry 
Strona 1 z 1