Forum Klanu GROT
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum Klanu GROT

Grupa Reagowania Operacyjno Taktycznego
 
IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 REGULAMIN KLANOWY

Go down 
AutorWiadomość
Cappa86
Liczba postów : 16
Join date : 27/06/2012

REGULAMIN KLANOWY Empty
PisanieTemat: REGULAMIN KLANOWY   REGULAMIN KLANOWY Icon_minitimeNie Lip 22, 2012 2:01 pm

REGULAMIN

ZAŁOŻENIA: KLAN GRAJĄCY PÓŁPROFESJONALNIE.

Wymagania :

1. Płeć nie jest ważna, wiek od 18 lat. Jeżeli rekrut jest młodszy decyzję o przyjęciu go do klanu podejmują liderzy!
2. Nie tolerujemy kłótni i chamstwa w klanie jak i po za nim, obrażania przeciwników, rasizmu, prowokowania innych graczy i wywoływania bójek
3. Wejście do Klanu wiąże się z pewną odpowiedzialnością, twe czyny bedą wpływać na dobre imie klanu, a skalanie tegoż imienia jest równoznaczne z usunięciem z Klanu.

Osoba pragnąca wstąpić do Klanu zobowiązana jest do BEZWARUNKOWEGO zaakceptowania regulaminu oraz zarejestrowania sie i korzystania z forum !.


Rekrutacja:

1. Każdy członek klanu ma prawo zgłosić swój sprzeciw jeżeli zna ważne przyczyny dla których dana osoba nie jest mile widziana.

2. O przyjęciu/usunięciu członka Klanu decydują LIDZERZY KLANU.


Regulamin :


WSZYSTKIE TWE CZYNY ŚWIADCZĄ O TOBIE, WSZYSTKIE TWE CZYNY ŚWIADCZĄ O KLANIE - dzięki tobie Klan może zyskać zarówno sojuszników jak i wrogów - przez twe złe postępowanie cierpieć mogą inni klanowicze, dzięki twym dobrym uczynkom członkowie klanu mogą uzyskać bezinteresowną pomoc ze strony innych, którym w przeszłości pomogłeś, przestaniesz być jednostką która sama tylko odpowiada za swe postępki, staniesz się członkiem społeczności w której każdy tworzy jej dobre bądź złe imię, zastanów się więc czy jesteś gotów na taką odpowiedzialność, jeśli tak zapraszam do lektury regulaminu.

1. KULTURA OSOBISTA ! Jeśli ktoś będzie się zachowywał w sposób, który budzi wątpliwości i jest sprzeczny z powszechnie obowiązującymi normami, zostanie on upomniany, jeśli to nie poskutkuje zostanie on wyrzucony z Klanu.

2. HONOR ! Złodziei żerujących na czyimś niepowodzeniu nie chcemy. Jeśli widzisz kogoś w potrzebie pomóż mu, jeśli ktoś zginie bohaterska śmiercią, reanimuj (o ile możesz). Twoja zła sława zaowocuje upomnieniem, mogącym szybko się przeistoczyć w opuszczenie klanu.

3. BOTY ! - używanie botów w grze skutkuje NATYCHMIASTOWYM WYRZUCENIEM Z KLANU

4. SZACUNEK ! Obowiązuje szacunek do innych graczy, nawet a właściwie przede wszystkim do wrogów. Przeklinanie, wulgaryzmy, oczernianie, rzucanie wyzwiskami, obrażanie przeciwnika, rasizm, zaczepki, skutkuje upomnieniem, a także wyrzuceniem z Klanu jeśli sytuacja ta się powtórzy

5. SAMOWOLKA ! Obowiązuje ZAKAZ samowolnego wypowiadania sie w imieniu całego Klanu.

6. Obowiązuje całkowity zakaz używania wulgaryzmów, zarówno na klan jak i na party chat. Jeśli ktoś jest miłośnikiem języka podwórkowego niech uda się ze swoim hobby na podwórko.

7. Każdy członek Klanu może liczyć na jego pomoc , obowiązują jednak pewne zasady. Nie będzie pomagania w prostych potrzebach, przykładowo: Potrzebujesz odblokować granatnik ZRÓB TO SAM! Taka pomoc przynosi tylko negatywne rezultaty, skutecznie uniemożliwia naukę gry w drużynie i daje fałszywe pojęcie o stopniu trudności gry. (Punkt ten należy traktować z odpowiednią dozą rozsądku, czasami pomoc jest niezbędna.)

8. Proszę o słuchanie zaleceń klan liderów.

9. Jeśli masz jakiś pomysł związany z klanem zgłoś go wszystkim ( nie działaj samodzielnie )

10. Jeżeli wyjeżdżasz lub jesteś/ będziesz zajęty dłuższy czas i nie możesz grać OBOWIĄZKIEM JEST NAPISANIE TEJ INFORMACJI W ODPOWIEDNIM DZIALE FORUM! W tym wypadku jest to „URLOP”.

11. PODACZAS TRENINGÓW NIEWYKONYWANIE POLECEŃ DOWODZĄCEGO LUB TRENUJĄCEGO JEST RÓWNOZNACZNE Z OPUSZCZENIEM KLANU.

12. W KLANIE OBOWIĄZUJĄ STOPNIE WOJSKOWE – KAŻDY MA SWÓJ STOPIEŃ W ZWIĄZKU Z TYM PROSZĘ O DOSTOSOWANIE SIĘ DO SYTUACJI.

13. DOWÓDCY DRUŻYN ODPOWIADAJĄ PRZED KLAN LIDERAMI ZA NIEUMIEJĘTNE DOWODZENIE DRUŻYNĄ, ZA ROPORTY Z BITEW ORAZ PONIESIONE PORAŻKI.
14. W SYTUACJI BRAK POSTĘPÓW DANEGO KLANOWICZA NA WNIOSEK JEGO PRZEŁOŻONEGO ZOSTAJE ON USUNIĘTY Z KLANU.
15. JEŻELI WCHODZISZ NA BATTLELOGA TO ZNACZY, ŻE CHCESZ GRAĆ, JEŻELI CHCESZ GRAĆ TO WCHODZISZ NA TEAM SPEAKA! NIE MUSISZ GRAĆ Z INNYM KLANOWICZAMI JEŻELI NIE MA OBOWIĄZKOWEGO TRENINGU. NA TEAM SPEKAU TRZEBA BYĆ.
16. WSZYSTKIE ROZPORZĄDZENIA ORAZ INFORMACJE BĘDĄ WIDNIAŁY NA FORUM. NIEZAPOZNANIE SIĘ Z NOWYMI INFORMACJAMI NA FORUM BĘDZIE SKUTKOWAŁO BRAKIEM WIEDZY, A BRAK WIEDZY BĘDZIE WPŁYWAŁ NA WARTOŚĆ BOJOWĄ. ZA NAGMINNĄ NIEWIEDZĘ ODNOŚNIE NOWYCH ROZKAZÓW GRACZ ZOSTAJE USUNIĘTY Z KLANU.
17. WSZYSTKIE PROBLEMY WEWNĄTRZ KLANOWE MUSZĄ BYĆ ZGŁASZANE DO LIDERÓW.
18. WSZYSTKIE POMYSŁY I ROZWIĄZANIA MUSZĄ BYĆ ZGŁASZANE DO LIDERÓW.
19. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA USTAWIENIE SERWERA ORAZ PROBLEMY Z TYM ZWIĄZANE PONOSI OSOBA, KTÓRA JAKO OSTATNIA ZARZĄDZAŁA SERWEREM!
20. TEAM SPEAK I JEGO KANAŁY POZOSTAJE W NIEZMIENIONEJ FROMIE, CHYBA ŻE NA WNIOSEK KLANOWICZÓW MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE ZMIANY. NIKT! ABSOLUTNIE NIKT SAMODZIELNIE NIE MOŻE INGEROWAĆ W KANAŁY NA TEAM SPEAKU.
21. JEDYN ŁATWY DZIEŃ BYŁ WCZORAJ. JEŻELI NIE DASZ RADY, NIE PRÓBUJ!

CAPPA, SILENT - LIDERZY KLANOWI

Powrót do góry Go down
 
REGULAMIN KLANOWY
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Klanu GROT :: Battlefield 3 :: Rekrutacja-
Skocz do: