Forum Klanu GROT
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum Klanu GROT

Grupa Reagowania Operacyjno Taktycznego
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Forum z prawdziwego zdarzenia .

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
aktywista




Liczba postów : 22
Join date : 06/07/2012

Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: Forum z prawdziwego zdarzenia .   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitimePią Lip 06, 2012 11:10 am

Po małej mojej przerwie w życiu GROT-a zauważyłem iż cała organizacja nabiera rozmachu do tego stopnia iż ktoś wpadł na pomysł utworzenia portalu / forum naszego klanu . Z uwagi na moje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron / forum chciałbym stwierdzić iż bez urazy to forum jest strasznie nieprofesjonalne . Nie mówię tu stricte kontencie a w kwestii technicznej .Gdyż jak mamy udzielać się na Polskiej scenie Battlefielda jak nas będą postrzegać tak będą traktować . Obecnie forum wisi na aliasie oraz darmowym hostingu który w zamian wyświetla nam reklamy o odchudzaniu , testach inteligencji czy przedłużaniu penisa Razz . Z uwagi na moje zaplecze mogę zaoferować miejsce na moim serwerze , domene oraz wykonanie forum .

Co do domeny można zgłaszać swoje propozyje po uprzednim sprawdzeniu czy taka domena jest wolna .

Moja propozycja teamgrot.pl

Zapraszam do dyskusji
Powrót do góry Go down
Bartuc

Bartuc


Liczba postów : 25
Join date : 27/06/2012
Age : 37
Skąd : Legnica

Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: Re: Forum z prawdziwego zdarzenia .   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitimePią Lip 06, 2012 1:58 pm

Taki z ciebie profesjonalista a addblock'a nie posiadasz? Jakos ja zadnych reklam nie zauwazylem. Swoja droga foeum to forum. Mozesz miec piekno zlote i oparte na czym tylko chcesz ale i tak nikt nie bedzie postrzegac cie dobrze jesli dobrze grac nie bedziesz... Forum ma byc z info dla nas a nie innych. Inna sprawa ze jak forum nie bylo to nikt nie chcial go zrobic a jak juz widi zrobil to sypia sie teksty ze malo profesjonalne. No jak kto uwaza, ja widze ze i tak prawie nikt na nie nie zaglada wiec jego wykonanie to sprawa malo wazna.
Powrót do góry Go down
PoKruz

PoKruz


Liczba postów : 17
Join date : 26/06/2012
Age : 29
Skąd : Opole

Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: Re: Forum z prawdziwego zdarzenia .   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitimePią Lip 06, 2012 3:19 pm

Jaa zaglądam i to kilka razy dziennie ale nie mam o czym pisać to nie pisze chyba że jest odpowiedni powód. Jak ktoś coś napisze do odpisuje jak mam co do powiedzenia Smile a widi mówił nie wiem czy wszyscy wiedzą (chyba on), że forum zmieni swój wygląd ponieważ czekamy na "skórkę" dla nas wykonaną przez jakiegoś osobnika, który się na tym zna. Myślę, że nie ma co trząść ziemią o to że forum ma 2-2,5 tyg i jeszcze wygląda jak wygląda. Reklamy? A w czym przeszkadzają? Niech ludzie myślą że zarabiamy na ich wyświetlaniu Very Happy Reklamy o treści obleśnej (powiększanie penisa) nie widziałem, są tylko te które widzę wszędzie (onet 24opole inne fora, strony) dlatego myślę, że reklamy to temat odległy. No fakt jeżeli chcesz nam zaproponować ofertę nie do odrzucenia (serwer, domena) w cenie praktycznie nie widocznej biorąc pod uwagę konkurencję to będziemy Ci wdzięczni. Jeżeli oferujesz nam to a nie chcesz nic w zamian oprócz wspólnej gry z pół-downami i wybicie nas wszystkich myśląc o klanie to myślę, że czyn Twój jest godny uwagi i charytatywny.
Może trochę namieszałem ale jak już mówiłem jesteśmy pół-downami i trudno żeby nasze myśli jednoznacznie przelać na papier Razz
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/PoKruz
Voldemort_Pl




Liczba postów : 12
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Skąd : Toruń/Gniewkowo

Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: Re: Forum z prawdziwego zdarzenia .   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitimeSob Lip 07, 2012 1:30 pm

Jeżeli jest pomysł wykonania czegoś takiego i chce ktoś coś takiego wykonać proszę bardzo zrobimy zobaczymy i damy ocenę. Art jeżeli chcesz proszę bardzo każdy ma jakiś talent jeden dobrze strzela, drugi robi forum[strony] a trzeci coś innego, mam tylko jedno do powiedzenia żeby forum było Hardcorowe Very Happy
Powrót do góry Go down
aktywista




Liczba postów : 22
Join date : 06/07/2012

Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: Re: Forum z prawdziwego zdarzenia .   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitimePon Lip 09, 2012 4:01 pm

Zapraszam do podsyłania pomysłów lub głosowania na obecne propozycje odnośnie domeny :

Znalazłem wolne : klangrot.pl lub teamgrot.pl
Powrót do góry Go down
PoKruz

PoKruz


Liczba postów : 17
Join date : 26/06/2012
Age : 29
Skąd : Opole

Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: Re: Forum z prawdziwego zdarzenia .   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitimePon Lip 09, 2012 7:55 pm

Myślę, że groteam.pl było by lepsze, ale zajęte więc daje propozycję grotteam.pl Very Happy albo to co Art pisał teamgrot.pl
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/PoKruz
aktywista




Liczba postów : 22
Join date : 06/07/2012

Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: Re: Forum z prawdziwego zdarzenia .   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitimePon Lip 09, 2012 8:56 pm

Z doświadczenia podpowiem iż grotteam nie byłoby dobrę domeną z uwagi na 2 takie same litery obok siebie
Powrót do góry Go down
PoKruz

PoKruz


Liczba postów : 17
Join date : 26/06/2012
Age : 29
Skąd : Opole

Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: Re: Forum z prawdziwego zdarzenia .   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitimePon Lip 09, 2012 8:59 pm

też tak myślałem xD
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/PoKruz
HooahGrom

HooahGrom


Liczba postów : 14
Join date : 26/06/2012
Age : 45
Skąd : Lukow - miasto seksu i biznesu

Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: wiec zacznijmy z domena moze?   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitimeSro Sie 08, 2012 11:14 am

czy ten topic jeszcze zyje?

troche domenek:
allgrot.com
bestgrot.com
digitalgrot.com
ezgrot.com
mygrot.com
progrot.com
supergrot.com
ultragrot.com
virtualgrot.com
totalgrot.com
coolgrot.com
sexygrot.com
livegrot.com

PL/EN co by bylo europejsko tez:)
Powrót do góry Go down
http://emarcel.com
Sponsored content





Forum z prawdziwego zdarzenia . Empty
PisanieTemat: Re: Forum z prawdziwego zdarzenia .   Forum z prawdziwego zdarzenia . Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Forum z prawdziwego zdarzenia .
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tworzenie forum
» Nowy skin forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum Klanu GROT :: Forum :: Forum-
Skocz do: